Військового з Прикарпаття нагородили “Золотим хрестом” (фото)
Сержанта з Тисменицької громади Анатолія Михайлину за проявлену особисту мужність, відвагу, професіоналізм і вірність військовій присязі було нагороджено почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест».
Про це повідомляє щоденний військовий портал Воїн-інфо з посиланням на командування 116-ї ОМБ, щоденну – онлайн газету Голос ІФ.
До цього був нагороджений відзнакою Міністерства оборони України «Хрест доблесті».
До лав Збройних Сил України долучився у березні 2022 року, проходив службу на посаді сапера. Виконував бойові завдання безпосередньо в зоні активних бойових дій.

На сьогоднішній день проходить службу в батальйоні безпілотних систем 116-ї окремої механізованої бригади на посаді командира екіпажу безпілотних літальних апаратів взводу ударних безпілотних авіаційних комплексів. Виконує бойові завдання безпосередньо в зоні активних бойових дій на Куп’янському напрямку Харківської області.
На цій ділянці фронту він сумлінно, відповідально та з високим рівнем професіоналізму захищає суверенітет і територіальну цілісність України. Неодноразово проявляв високий рівень технічної підготовки, витримку, ініціативу та особисту мужність під час виконання бойових завдань у складі екіпажів ударних безпілотних авіаційних комплексів типу «VAMPIRE» у районах активних бойових дій.