Петербурзьких безхатьків агітують вступати в губернаторський «добробат», який поїде на війну в Україну

Війна з Росією, ЗСУ

Безхатьків Санкт-Петербурга намагаються законтрактувати на військову службу в ЗС РФ.

Про це повідомляє щоденний портал Воїн-інфо з посиланням на місцеве медіа Ротонда, організацію «Ночлежка», яка опікується безхатьками міста.

Представники Фрунзенського району міста намагалися поширити через «Ночлежка» агітаційні листівки із закликом вступати до лав армії. Цю інформацію журналістам підтвердили і в райадміністрації.

За словами російських чиновників, так вони прагнуть поширити інформацію про можливості служби в ЗС РФ «всім, кому можливо».

З липня у Санкт-Петербурзі йде вербування до трьох батальйонів, які створюють під егідою губернатора області. Рекрутингом доручили займатися муніципальним депутатам та керівникам підприємств.

Окрім заробітної плати майбутнім окупантам обіцяють одноразові виплати в 300 000 рублів з бюджету міста.

Однак, констатують журналісти, за два місяці пошуку достатньої кількості охочих їхати на війну в Санкт-Петербурзі так і не знайшли.