Правоохоронці затримали ексначальника Управління СБУ в Харківській області Дудіна – джерело (відео)

Війна з Росією, ЗСУ

Колишній начальник Управління СБУ в Харківській області Роман Дудін затриманий.

Про це повідомляє щоденний портал Воїн-інфо.

Працівники правоохоронних органів затримали колишнього начальника Управління СБУ в Харківській області Романа Дудіна.

Інформацію про це кореспондентові “Думки” підтвердили два джерела у правоохоронних органах Харківської області.

@gudzinskiy1 #роман_дудін #сбу #балаклея #украина🇺🇦 #украина💙💛💪 #укранапонадусе❤️🇺🇦 #тік_ток💥 #харьков #харків #шевченкове #слава_зсу🇺🇦 #купянск #зеленський🇺🇦 #балаклія #зсу ♬ #МОСКАЛЬ_НЕКРАСІВИЙ – Jerry Heil & Verka Serduchka

За даними співрозмовника агентства, затримання пов’язано з розслідування кримінального провадження щодо перевищення службових повноважень і спроби захоплення влади.

“Справді, він арештований. Поки що без подробиць”, – сказав співрозмовник агентства.

Інший співрозмовник припустив, що затримання проводили працівники центрального апарату ДБР у місті Києві, куди в серпні 2022 року було передано розслідування провадження.

Як повідомляла думка, голова Харківської ОВА Олег Синєгубов зазначив в інтерв’ю, що зараз триває розслідування кримінального провадження щодо Дудіна. Синєгубов підкреслив, що ніколи не мав особистих конфліктів із Дудіним, які би могли спровокувати спроби колишнього керівника УСБУ відсторонити керівника ОВА від посади.

Нагадаємо, що в середині липня 2022 року колишній начальник Управління СБУ в Харківській області Роман Дудін у фейсбуці повідомив, що ДБР розслідує провадження, в якому він сам фігурує.

За даними Дудіна, кримінальне провадження відкрито за двома статтями: дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади (ст. 109 ККУ), та перевищення службових повноважень військовою особою (ст. 426-1 ККУ).