Сили оборони контролюють ділянку кордону з Придністров’ям і готові до будь-яких дій ворога

Війна з Росією, Військові конфлікти, ЗСУ
Українські сили оборони надійно контролюють ділянку держкордону з так званим Придністров’ям і готові до будь-яких дій з боку ворога.

Про це повідомляє щоденний портал Воїн-інфо з посиланням на Телеграм речника Одеської обласної військової адміністрації Сергія Братчука.

«Ніч проти 27 квітня в Одесі та області минула без обстрілів, українські сили оборони надійно виконують бойові завдання у регіоні, в тому числі контролюють ділянку держкордону з так званим Придністров’ям і готові до будь-яких дій з боку ворога», – зазначив Братчук.

За його словами, триває також контрдиверсійна робота і протидія російським військам, які намагаються здійснювати повітряну розвідку. Є певні результати, про які буде повідомлено пізніше.

Речник ОВА додав, що тривають ремонтно-відновлювальні роботи на мосту через Дністровський лиман, пошкодженому ракетним ударом ворога. Рух транспорту на ньому частково обмежено.

Представник оперативного командування «Південь» Владислав Назаров додав у Телеграмі, що «ворог продовжує розхитування ситуації з провокаціями навколо Придністров’я, організовуючи імітації терактів та анонсуючи ракетні удари та розсилаючи повідомлення мешканцям «ПМР» від імені Збройних сил України з панічними закликами до евакуації. Російське угруповання військ в Придністров’ї приведено в повну бойову готовність».

Він також нагадав, що українські підрозділи завдали удару по ворожих позиціях на острові Зміїному. Зафіксовано влучання в пункт управління, знищення зенітно-ракетного комплексу «Стріла-10», корабельне угруповання флоту чф переформатовано в бік зменшення.