Контррозвідники затримали учасника «Самооборони Криму»

ЗСУ, Новини ООС/АТО

У Херсонські області контррозвідники СБУ затримали учасника незаконного збройного формування «Самооборони Криму».

Про це повідомляє щоденний портал Воїн-інфо з посиланням пресслужба СБУ.

Зараз він обіймає посаду так званого заступника директора захопленого РФ міжнародного аеропорту «Сімферополь».

Серед його антидержавних діянь – сприяння російським військам у контролі повітряного простору над окупованою Автономною Республікою Крим.

Крім того, у 2014 році зловмисник брав участь у захопленні українських стратегічно важливих об’єктів на території півострова. Серед них – міжнародний аеропорт і регіональний підрозділ «Кримаерорух».

Затриманий є колишнім військовослужбовцем Збройних Сил України, ще у 2011 році він був завербований російськими спецслужбами і отримав паспорт громадянина РФ.

Під час окупації українського півострову зловмисник входив до складу незаконного збройного формування так званої «Самооборони Криму».

Затримання зрадника Батьківщини

Затриманому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України і обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин протиправної діяльності і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки України.

Заходи із викриття правопорушень проводились спільно з Головним управлінням Національної поліції в АР Крим і м. Севастополь та за процесуального керівництва прокуратури АР Крим і м. Севастополь.