Спроба підриву на Рівненщині: Диверсанта судитимуть (фото)

ЗСУ, Новини ООС/АТО

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя Одеської області за вчинення державної зради та закінчений замах на диверсію.

Про це повідомляє щоденний портал Воїн-інфо з посиланням на пресцентр Офісу Генерального прокурора.

Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік у травні 2020 року з власної ініціативи намагався встановити контакт зі співробітниками спецслужб Російської Федерації.

Надалі він вийшов на зв’язок з особою, яка представилася працівником ФСБ РФ.

Після чого, на виконання його завдання, обвинувачений збирав і передавав детальну інформацію про один з військових об’єктів на території Одеської області.

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно громадянина за спробу вчинення диверсію. Фото з матеріалів прокуратури

Також він 12 вересня 2020 року за завданням свого куратора, шляхом дистанційного підриву, намагався знищити один з об’єктів критичної інфраструктури «Рівнеоблводоканалу», під час чого і був затриманий.

У разі доведення вини, обвинуваченому, який раніше вже був судимий за розбійний напад, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років.

Оперативний супровід з викриття забезпечувався відділом контррозвідки Управління Служби безпеки України в Рівненській області.

Досудове розслідування проводилося слідчим відділом Управління СБУ в області.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року так звана «МДБ ДНР» організувала невдалу спробу підриву підстанції на Донбасі.

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно громадянина за спробу вчинення диверсію. Фото з матеріалів прокуратури

Тоді бойовики завербували мешканця Донецької області, який мав встановити саморобний вибуховий пристрій для здійснення теракту.

У вересні 2020 року на Житомирщині підірвали залізничну колію перед потягом із вантажем паливно-мастильних матеріалів з Білорусі.