У «Десні» тренують бійців до боїв в окопах (відео)

ЗСУ
Про це повідомляє щоденний військовий портал Воїн-інфо з посиланням на пресслужбу Навчального центру у Facebook.

Цей траншейний комплекс має декілька входів-виходів, глухі кути та круті повороти. Тут тренуватися можуть як поодиноко, так і цілим підрозділом.

Має тренувальний об’єкт і “родзинку” – рандомність цілей. Викладачі розташовують умовних “ворогів” щоразу в новому місці, а, отже, кожен наступний підрозділ не знає, звідки чекати “небезпеку”, – описують комплекс у пресслужбі

Відео з тренувань:

Під час відпрацювання «бою в окопі» військовослужбовці набувають надважливі навички, які є актуальними у бойових діях з відсічі російської агресії на Донбасі.

За останні роки це не перше важливе оновлення матеріально-технічної бази Навчального центру «Десна», наприклад нещодавно тут побудували двоповерховий комплекс легководолазної підготовки для вишколу танкових екіпажів.

Основною перевагою комплексу є те, що заняття тут можна проводити безпосередньо у військовій частині, без вивезення особового складу на водоймище, і не лише влітку, а й в інші пори року та за будь-яких погодних умов, адже приміщення тут завжди опалюються.

Танковий екіпаж у легководолазному комплексі в «Десні»

Також це економія часу і палива. Військові можуть тут навіть під час самостійної підготовки тренуватися та вдосконалювати свої навички у спеціальному басейні з макетом башти під водою.

У комплексі встановлено також автоматичне зливання води, що триває 8–10 секунд та може бути використане в будь-якій критичній ситуації.

Весь особовий склад, який тут навчається, використовує легкі ізолюючі протигази ІП-5 – це індивідуальні засоби захисту, які можна застосовувати на глибині до 7 метрів.

За три місяці існування комплексу вже близько 25 танкових екіпажів, до складу яких входять командир танка, навідник та механік-водій, навчалися в сучасному комплексі легководолазної підготовки.

Відеосюжет від пресслужби 169-го Навчального центру «Десна» по підготовці: