Фрегат “Гетьман Сагайдачний” виконав практичні стрільби в морі (відео)

Війскові технології, ЗСУ

Флагман Українського флоту – «Гетьман Сагайдачний» знову вийшов в море, про це інформує Воїн-інфо з посиланням на Телерадіостудію Бриз МО України.

Цього разу фрегат закрив район для проведення ракетних випробовувань та виконав низку навчально-бойових завдань. Перед екіпажем стояли не прості задачі практичних стрільб з корабельної артилерійської установки АК-100 та знищення умовного противника із зенітної автоматичної артилерійської 30-ти міліметрової установки – АК-630, з якими особовий склад успішно впорався. Вперше за декілька років корабель провів стрільби з пускового ракетного комплексу ПК-16 задля забезпечення радіоелектронних перешкод, які створюють так званні «хмари» для виведення з курсу наведених на корабель ракет. Крім цього, і вже не вперше, українські військові моряки зафіксували порушення морського права та присутність Чорноморського флоту РФ в окупованих і стратегічно важливих морських ділянках.

Окрім військових розвідувальних кораблів Російської Федерації, в районні Галіцинських газових родовищ, екіпаж флагману спостерігав за тим, як російський танкер, який рухався з окупованих морських районів, спустив триколорний прапор зі свого флагштоку, аби українські моряки його не зафіксували.