«Вони назавжди залишаються в наших серцях!» В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Волонтерство, ЗСУ

Сьогодні, 23 вересня, на території Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

У заході взяли участь родичі загиблих Українських захисників, учасники секції робочої групи НАТО з питань індивідуальної підготовки та розвитку освіти, керівництво оборонного відомства, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, слухачі курсанти, ліцеїсти та військовослужбовці Київського гарнізону.

Сьогодні, 23 вересня, Дзвін Пам’яті пролунав п’ять разів…

Цього дня 2014 року внаслідок збройної агресії РФ загинули:

Солдат САВУЛЯК Володимир Іванович.

Молодший сержант міліції СОКУРЕНКО Роман Олександрович.

У цей день у 2015 році загинув солдат МАНДИБУРА Олександр Олександрович.

У 2016 році загинув старший солдат ЖАБІЦЬКИЙ Ілля Миколайович.

У 2017 році загинув старший солдат ДОВГИЙ Роман Сергійович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!

Довідка.Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.