На лікування до Німеччини відправили українських військовослужбовців

Ветерани ООС/АТО

З Міжнародного аеропорту «Бориспіль» з терміналу «B» до Федеративної Республіки Німеччина на лікування у медичні заклади відбулась відправка поранених українських військовослужбовців.

– Хотів би виразити вдячність від всієї медичної служби України Федеративній Республіці Німеччина,  за ту підтримку, яку ви надаєте нам у лікуванні наших військовослужбовців. – зазначив начальник Головного військово-медичного управління – начальник медичної служби ЗС України — полковник медичної служби Ігор Хоменко.

Слід зазначити, що більшість хворих, які відправляються на лікування – ті, хто мають поранення кінцівок. Термін їх реабілітації становитиме від 3 місяців.

– Ми розподіляли роботу таким чином, що проходити лікування будуть військовослужбовці  з найскладнішими пораненнями для тривалої реабілітації в трьох лікарнях Бундесферу, –  зазначив Посол Федеративної Республіки  в Німеччина в Україні Ернст Райхель.

Він додав, що постійна практика такого лікування означає  не лише наше тісне співробітництво, а й вираз нашої дружби і солідарності, коли український народ вимушений захищати свою незалежність та територіальну цілісність.

Довідково. Подібна допомога Україні з боку Німеччини надається уже увосьме. З 2014 по 2019 рік Бундесвер перевіз загалом 112 українських поранених, з яких 88 пройшли стаціонарне лікування у лікарнях ФРН.

Інформаційне агентство (м. Київ)